fbpx

Już od dłuższego czasu bardzo intensywnie działam w kwestiach laktacji i bezpieczeństwa stosowania leków w okresie karmienia piersią. Staram się z aktualnymi, rzetelnymi, merytorycznymi i popartymi dowodami naukowymi informacjami docierać nie tylko do mam ale również do specjalistów, zaangażowanych w opiekę nad mamą karmiącą i jej dzieckiem. Najbliżej mi, i sercem, i duszą, i umysłem do farmaceutów:)

Wiem, że my farmaceuci, w swojej codziennej pracy bardzo często spotykamy się z mamami karmiącymi, które przychodzą do nas po wsparcie, pomoc i poradę. Informacje, jakie uzyskują od nas w aptece bardzo często rzutują na ich dalsze postępowanie. Dlatego też tak bardzo ważna jest nasza rola w opiece nad mamą i jej dzieckiem. Abyśmy mogli ją właściwie pełnić potrzebujemy odpowiedniej wiedzy w tym temacie. I właśnie z tą odpowiednią, rzetelną, merytoryczną i aktualną wiedzą „przychodzę” do Was-Farmaceutów i oferuję internetowe, całkowicie bezpłatne szkolenie »Karmienie piersią – wybrane aspekty. Rola preparatów wspomagających laktację«, za wysłuchanie którego otrzymacie certyfikat na 4 punkty miękkie. Autorką szkolenia jestem ja:)

szkolenie na fb

Szkolenie »Karmienie piersią – wybrane aspekty. Rola preparatów wspomagających laktację« dostępne będzie na portalu Doctrina, o którym pisałam TU.

Partnerem szkolenia »Karmienie piersią – wybrane aspekty. Rola preparatów wspomagających laktację« jest firma NutroPharma, pomysłodawca kampanii Mleko Mamy Rządzi.

Szkolenie »Karmienie piersią – wybrane aspekty. Rola preparatów wspomagających laktację« będzie składało się z 5 części, które udostępniane będą od 27 marca do 27 kwietnia w każdy poniedziałek na platformie Doctrina. Wszystkie części cyklu będą dostępne do 22 maja 2017 roku.

Aby uczestniczyć w szkoleniu trzeba być farmaceutą i trzeba zarejestrować się na portalu Doctrina TU.

Aby uzyskać certyfikat na 4 punkty miękkie należy obejrzeć wszystkie 5 części tego szkolenia. Zaletą jest to, że możesz to zrobić kiedy i gdzie chcesz – warunek jest jeden – musisz ukończyc ogladanie filmów do 22 maja 2017.

Ceryfikat zostanie wysłany do wskazanej przez Ciebie Okręgowej Izby Aptekarskiej po 22 maja 2017r.

Szkolenie »Karmienie piersią – wybrane aspekty. Rola preparatów wspomagających laktację« jest bezpłatne.

Mam nadzieję i głęboko wierzę, że informacje, które przekażę w czasie szkolenia przydadzą się Wam Farmaceutom w Waszej codziennej pracy. Bardzo gorąco zachęcam do uczestnictwa w tym szkoleniu i mam nadzieję, że odbierzecie je pozytywnie:) W razie pytań, komentarzy, sugestii jestem do dyspozycji:)

A już teraz mogę zdradzić, że w maju na portalu Doctrina rozpocznie się bardzo interesujący cykl szkoleń na punkty twarde, w którym również uczestniczę:) – dlatego naprawdę warto zarejestrować się na portalu Doctrina.

Dołącz do wydarzenia na Facebook’u (TU) by być na bieżąco:)

Do zobaczenia na szkoleniu:)