fbpx

Rok temu, na wiosnę, po raz pierwszy wzięłam udział w czwartej edycji Shere Week organizowanej przez Andrzeja Tucholskiego. Teraz trwa piąta odsłona tej akcji. Akcja ta polega na wskazaniu przez blogera 3 czytanych przez siebie i polecanych blogów – więcej o tym TUTAJ.

W tamtym roku wskazałam na 3 blogi farmaceutyczne (TU). Zrobiłam to z kilku powodów – po pierwsze, bo tematyka tych blogów powiązana była z moją i naprawdę je polecam, po drugie bo tak było łatwiej a po trzecie, co ja wtedy blogerka z 4-miesięcznym doświadczeniem mogłam wiedzieć o innych bogach. Wydawało mi się, że za rok to już będzie i łatwiej i konkretniej.

I właśnie minął rok, trwa kolejna edycja Shere Week 2016 a wcale nie jest łatwiej wskazać blogi które czytam i polecam. Może inaczej: bez problemu mogę je wszystkie wymienić i uargumentować swój wybór i co więcej o każdym mogę coś konkretnego i dobrego powiedzieć. Ale chodzi o to, że tych blogów już w pierwszych minutach zastanawiania się nad tym wpisem naliczyłam co najmniej 20 więc wybór tylko trzech jest naprawdę ciężki.

Ale spróbuję:)

Hafija – blog matki karmiącej 

Shere week 2016 - farmaceuta-radzi.pl czyta i poleca

Najlepsze internetowe źródło wiedzy o karmieniu piersią tworzone i prowadzone przez Agatę – dyplomowaną Promotorkę Karmienia Piersią, Fundatorkę i Wiceprezeskę Fundacji Promocji Karmienia Piersią, założycielkę i redaktorkę naczelną Kwartalnika Laktacyjnego.

Mogę powiedzieć, że to gdzie teraz jestem, co robię i co zamierzam robić w przyszłości w dużej mierze jest właśnie “przez” Agatę a dokładniej dzięki Niej.

Jeżeli ktoś jeszcze nie zna to polecam:)

Ty i biznes

tyibiznes

Blog dla kobiet (i nie tylko) przedsiębiorczych, które poszukują inspiracji, motywacji oraz ciekawych i wartościowych wydarzeń, spotkań i konferencji. Polecam:)

Beatę – autorkę bloga poznałam w tamtym roku na warsztatach Blog Roku. Nie będzie chyba nadużyciem, jeżeli powiem, że obie byłyśmy zagubionymi i poczatkującymi blogerkami:) i razem było nam łatwiej. Zresztą cały czas jesteśmy ze sobą w kontakcie i wzajemnie się wspieramy.

Kosmetomama 

kosmetomama

 

Blog kosmetyczno-parentingowy prowadzony przez niesamowicie ciepłą, radosną i szaloną Adę. Mnóstwo kosmetycznych informacji, porad, recenzji i ciekawostek.

Adę poznałam na spotkaniu dla blogerek i ujęła mnie swoją otwartością, radością i bezpośredniością. Jest naprawdę niesamowita. I blog też dlatego polecam:)