fbpx

Mój blog jest młodziutki ale już jako 5-cio miesięczny niemowlak zaczyna się coraz bardziej świadomie rozglądać, turlać, przemieszczać i poszukiwać… wie czego chce, ma już sprecyzowane upodobania, ulubione rzeczy oraz blogi, które chętnie odwiedza i czyta…:)

a że trwa akcja SHERE WEEK 2015 o której można przeczytać tutaj http://bit.ly/ShareWeek2015

to i ja się dołączę do zabawy i wymienię 3 blogi które lubię, szanuję, podziwiam…, które były i są dla mnie inspiracją, motywacją i skarbnicą wiedzy….

a że piszę o farmacji wybiorę 3 blogi farmaceutyczne:)

POGROMCY REKLAM FARMACEUTYCZNYCH 

http://pogromcyreklam.blogspot.com/

Wokół pełno jest reklam leków, suplementów diety, wyrobów medycznych – wiadomo reklama dźwignią handlu – ale czasem (ja jako farmaceuta), gdy słyszę jakąś reklamę to aż się za głowę łapię, przecieram oczy i uszy ze zdziwienia oraz zastanawiam się „Jak tak można?”. Dlatego też uwielbiam i czytam z ogromnym zainteresowaniem stronę POGROMCY REKLAM FARMACEUTYCZNYCH. Autorka – Farmaceutka w sposób fajny, ciekawy, lekki, przyjemny i bardzo merytoryczny pisze o reklamach leków/suplementów diety/wyrobów medycznych. Czy zawsze wszystko się zgadza? Czy reklama prawdę Ci powie? Czytam i korzystam więc polecam:)

LEKI NA CO DZIEŃ 

http://www.lekinacodzien.pl/

Strona LEKI NA CO DZIEŃ to strona stworzona i pisana przez Farmaceutkę. Zawiera krótsze i dłuższe wpisy dotyczące bezpiecznej i skutecznej farmakoterapii. Ponadto można tu znaleźć opisy najczęściej stosowanych i najpopularniejszych leków oraz opinie Autorki na ich temat….Całość bardzo dobra merytorycznie i wizualnie… Bardzo dobre i przydatne kompendium wiedzy o lekach – Czytam i korzystam więc polecam:)

ZAPYTAJ-FARMACEUTĘ

http://zapytaj-farmaceute.blogspot.com/

ZAPYTAJ-FARMACEUTĘ to blog (podobnie jak i poprzednie) stworzony i pisany przez Farmaceutkę z ogromną wiedzą i doświadczeniem….Zawiera rady i porady, historie prosto z apteki, opisy i recenzje leków, suplementów diety i kosmetyków.  Podobnie jak i poprzednie bardzo dobry merytorycznie… Czytam i korzystam więc polecam:)

czytam, podziwiam, polecam i czerpię motywacje z wielu innych …ale dziś wymieniam te farmaceutyczne bo farmację kocham:)

A jakie Wy macie swoje ulubione blogi?


zdjęcie: www.fotolia.pl


 

Opublikowano: 19 mar 2015 o 13:26