fbpx

_MG_2942

Witam.

Nazywam się Magdalena Stolarczyk i z wykształcenia jestem doktorem nauk farmaceutycznych ale przede wszystkim jestem mamą trójki dzieci – Kuby, Ani i Małgosi:)

Swoją drogę z farmacją rozpoczęłam na Wydziale Farmaceutycznym Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie obroniłam pracę magisterską i uzyskałam tytuł magistra farmacji z wyróżnieniem. Po kilku latach na tym samym Wydziale (już Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego) obroniłam swoją rozprawę doktorską i uzyskałam tytuł doktora nauk farmaceutycznych summa cum laude (z łac. z najwyższą pochwałą). Posiadam doświadczenie nie tylko w pracy naukowej, ale także w pracy dydaktycznej ze studentami jak również w pracy w aptece ogólnodostępnej. Jestem współautorką pięciu artykułów w renomowanych czasopismach zagranicznych.

Pills and capsules on white

Ale PRZEDE WSZYSTKIM jestem mamą trójki dzieci – Kuby (7 lat), Ani (4 lata) i Małgosi (1 rok). Zdobyta przeze mnie wiedza oraz tytuły naukowe nie chronią mnie i mojej rodziny  przed katarem, kaszlem, przeziębieniem czy bardziej lub mniej poważną chorobą. Wiadomo dzieci chorują a u nas chorują do potęgi trzeciej bo jest ich troje:)

Dlatego też łącząc swoją wiedzę zdobytą na studiach oraz doświadczenie z apteki a przede wszystkim z codziennego życia stworzyłam stronę, na której będę umieszczać informacje o lekach, o dzieciach, o ich chorobach a także o sposobach na przetrwanie kolejnego kataru, kaszlu, przeziębienia, choroby….

Serdecznie zapraszam do lektury.

Pozdrawiam

Magdalena Stolarczyk

 Opublikowano: 28 paź 2014 o 13:57