fbpx
  • Jesteś mamą (przyszłą lub obecną) i interesujesz się kwestiami związanymi z karmieniem piersią?
  • Karmisz piersią i nie wiesz, czy możesz bezpiecznie przyjmować leki?
  • Jesteś w ciąży i przygotowujesz się do karmienia piersią?
  • Zawodowo zajmujesz się kobietami w okresie ciąży, porodu i laktacji?
  • Chcesz wyjść z domu, poznać inne mamy z okolicy i miło spędzić czas?

Jeżeli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś twierdząco – zapraszam Cię na spotkanie edukacyjne “Leki i laktacja”.

Nazywam się Magdalena Stolarczyk i jestem doktorem nauk farmaceutycznych. Jestem mamą 3 dzieci, farmaceutką, absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, blogerką – autorką tej strony, Promotorką Karmienia Piersią, autorką artykułów, szkoleń i wykładów, organizatorką konferencji i warsztatów, wykładowcą na uczelniach wyższych i autorką ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Leki to nie cukierki”.

Farmaceutom pomagam zdobywać nową wiedzę i umiejętności a rodzicom tłumaczę zawiłości farmacji oraz mówię jak bezpiecznie stosować leki u siebie i swoich dzieci. Z racji wykształcenia, zainteresowań i zamiłowań bardzo intensywnie działam w kwestiach zwiazanych ze stosowaniem leków w czasie laktacji.

więcej o mnie TU🙂

W społeczeństwie panuje przekonanie, że „mama karmiąca nie może stosować żadnych leków, a jeżeli musi to powinna odstawić dziecko od piersi”. To jest MIT, niestety bardzo często utrwalany przez wielu pracowników służby zdrowia. Bowiem tak naprawdę tylko niewielka ilość substancji leczniczych jest bezwzględnie przeciwwskazana w okresie laktacji, a większość leków może być bezpiecznie stosowana w czasie karmienia piersią – oczywiście wtedy, kiedy jest to konieczne, po uprzedniej konsultacji z lekarzem lub farmaceutą, w właściwych, rekomendowanych dawkach oraz przy zachowaniu odpowiednich środków ostrożności.

I właśnie o tym będę mówiła w trakcie naszego spotkania, które odbedzie się 9.11.2017 w Klubokawiarnii Karuzella – ul. Zamiejska 5.

Spotkanie jest bezpłatne ale obowiązują zapisy na maila: farmaceutaradzi@op.pl lub poprzez formularz zamieszczony poniżej:)

Zapraszam:)

Zgłoś się na spotkanie edukacyjne "Leki i laktacja"

5 + 15 =