fbpx

To jak ważna jest higiena jamy ustnej wiedzą wszyscy – prawda?:)

Zapewne wszyscy również wiedzą jak ważne są regularne wizyty u lekarza stomatologa – prawda?:)

A czy byliście już ze swoimi pociechami na wizycie adaptacyjnej w gabinecie dentystycznym?

Jeżeli jeszcze nie byliście z dzieckiem u dentysty – to ten konkurs jest właśnie dla Was:)

Ja jako farmaceuta-radzi.pl i jako blogomama wezmę udział w wizycie adaptacyjnej w warszawskim gabinecie stomatologicznym posiadającym miano “Gabinet Przyjazny Małemu Pacjentowi”. I zabiorę jedną/jednego z Was oczywiście z Waszą pociechą:)

gabinety przyjazne małemu pacjentowi

W trakcie wizyty dzieci będą mogły dokładnie obejrzeć gabinet stomatologiczny, zapoznają się z lekarzem dentystą oraz z innymi pracownikami gabinetu ponadto dowiedzą się jak prawidłowo dbać o swoje ząbki – a wszystko w formie zabawy i luźnego spotkania:). Odważne dzieci będą mogły usiąść na fotelu a lekarz zrobi przegląd ząbków, wskaże na co zwrócić uwagę (w codziennej higienie) lub ewentualnie zaproponuje co trzeba zrobić. Na koniec dzieci dostaną upominki i dyplomy!

Spotkanie adaptacyjne (ok 2 godziny) odbędzie się w Warszawie 21 lutego w godzinach przedpołudniowych – tak,  żeby dzieci były wypoczęte a jednocześnie zdążyły na popołudniową drzemkę. Cała akcja skierowana jest do dzieci w wieku młodszym (1-4 lat)  ale również starsze dzieci (jeżeli jeszcze nie były u lekarza stomatologa) zapraszamy.

Co trzeba zrobić?

Jeżeli jesteś zainteresowana/-y, mieszkasz w Warszawie lub okolicach i masz wolne przedpołudnie 21 lutego to należy:

Konkurs trwa do 16 lutego 2015 do 23:59.

17 lutego 2015 wylosuję jedną osobę, która razem ze mną i swoim dzieckiem uda się na wizytę adaptacyjną do gabinetu stomatologicznego.

Wyniki ogłoszę na stronie www.farmaceuta-radzi.pl i na Facebookowym profilu a następnie skontaktuję się z wybraną osobą:)

Powodzenia:)

Opublikowano: 9 lut 2015 o 00:01