fbpx

Na stronie farmaceuta-radzi.pl pojawiła się nowa zakładka – „Wydarzenia” z działu Ja – farmaceutycznie.

O co chodzi i co tam będzie można znaleźć?

Podstrona „Wydarzenia” powstała trochę z zamiarem urozmaicenia strony, trochę z potrzeby chwili, trochę z powodu monotonii a jeszcze trochę z powodu moich planowanych działań i zamierzeń.

Podstrona „wydarzenia” jak sama nazwa wskazuje będzie zawierać wpisy, relacje i opinie, dotyczące (moim zdaniem) ciekawych, interesujących, profesjonalnych i fachowych spotkań, konferencji czy wydarzeń, które warto wpisać w swój grafik i spróbować w nich uczestniczyć.

Będą to wydarzenia farmaceutyczne (ale nie tylko) – skierowane do farmaceutów (bo wiem, że sporo moich koleżanek i kolegów tu zagląda:)). Ale nie zapomnę o moich czytelnikach nie farmaceutach:) Może jakieś farmaceutyczne spotkanie ze mną? Jacyś chętni?

Jeżeli dla kogoś udział w którymś z proponowanych przeze mnie wydarzeń będzie niemożliwy – nie martwcie się – z tych wydarzeń, w których wezmę udział przygotuję relację lub oddzielne wpisy na tematy, które były poruszane na spotkaniu czy konferencji – czyli to czego ja się dowiem przekażę i Wam:)

Dlatego też zaglądajcie tu od czasu do czasu, czytajcie i do zobaczenia na żywo:)


Opublikowano: 15 sie 2015 o 23:13