fbpx

We wtorek, 26 kwietnia, miałam przyjemność poprowadzić warsztaty dla Mam dotyczące bezpieczeństwa stosowania leków w okresie karmienia piersią.

Warsztaty nie odbyłby się, gdyby nie wsparcie i pomoc Izy i Ani z Klubokawiarni Karuzella, (o której zaraz opowiem) oraz obecność Mam: Kasi (z bloga 280dni), Marleny, Kasi (z bloga Zapytaj Położną), Basi i Agaty. Wszystkim Dziewczynom i każdej z osobna dziękuję za pomoc, obecność, miłą atmosferę oraz za niesłychanie pozytywny odbiór i mojej osoby i przygotowanego przeze mnie tematu.

Podczas warsztatów opowiedziałam jak leki wpływają na zdrowie mamy, proces laktacji i na zdrowie dziecka, karmionego piersią. Scharakteryzowałam Kategorie Ryzyka Laktacyjnego wg Prof. Hale’a i podałam przykłady substancji leczniczych zaliczanych do poszczególnych kategorii. Ponadto omówiłam bezpieczeństwo stosowania najbardziej popularnych substancji leczniczych oraz dodatkowo podałam zasady bezpiecznego stosowania leków w czasie laktacji oraz wskazałam, gdzie w razie potrzeby szukać informacji i pomocy.

A na koniec Mamy otrzymały przygotowane przeze mnie broszurki informacyjne z najważniejszymi informacjami nt. stosowania leków w czasie laktacji.

ul

A tutaj kilka zdjęć z tego wyjątkowego dla mnie spotkania:)

Tak jak pisałam powyżej, warsztaty nie mogłyby się odbyć gdyby nie wsparcie, pomoc oraz zaangażowanie Izy i Ani z Klubokawiarnia Karuzella – mieszczącej się na warszawskim Targówku. Jest to wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju miejsce na naszym osiedlu – miejsce i dla dzieci i dla rodziców. Naprawdę polecam, szczególnie, że mam nadzieję, że nasza współpraca zaowocuje nowymi spotkaniami. Wiec jeżeli macie temat o którym chcecie posłuchać i o którym chcecie porozmawiać  – piszcie, a ja wraz z Izą i Anią zorganizujemy dla Was kolejne spotkanie.

13082015_10205338294891392_82460783_n

A tutaj krótko co Dziewczyny piszą o sobie:

“Klubokawiarnia Karuzella powstała z miłości do najmłodszych, ale z myślą o dorosłych. Karuzell jest połączeniem nowoczesnej kawiarni z miejscem kreatywnego rozwoju dzieci. Zajmujemy się organizacją niezapomnianych imprez okolicznościowych, zajęć dodatkowych, a także prowadzimy wypożyczalnię strojów i kostiumów na każdą okazję. Zawodowo spełniamy urodzinowe marzenia dzieci!:) Nasza oferta dedykowana jest przede wszystkim dzieciom, ale skierowana do rodziców, firm i wszystkich organizatorów imprez. Karuzella dzięki swoim niesamowitym animatorom, oryginalnym programom i scenariuszom, organizuje niesamowite imprezy dla dzieci: urodzinki, bale, eventy. Nasi animatorzy to ludzie z zamiłowaniem do pracy z dziećmi, prawdziwi specjaliści w przeprowadzaniu zabaw i atrakcji, łączą ciekawe pomysły z konkretnymi umiejętnościami, pasją i zaangażowaniem w wyniku czego zawsze gwarantują prawdziwe emocje i uśmiechy na twarzach najmłodszych. Imprezy dla dzieci z naszym udziałem to wyjątkowe wydarzenia pozostające na długo w pamięci małych uczestników. Ogromny wachlarz zajęć dla każdego! Nasze zajęcia edukacyjne są przeznaczone zarówno dla maluszków i dzieci, jak i młodzieży, osób dorosłych i seniorów. Wykorzystujemy innowacyjne metody edukacyjne oraz programy autorskie uwzględniające indywidualne potrzeby, zainteresowania i zdolności naszych podopiecznych! Nie musisz dobrze zarabiać by móc cudownie spędzać wolny czas, odstresować się i zrelaksować. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym programem! Z nami zostań kimkolwiek zechcesz:) Nasza Karuzellowa wypożyczalnia oferuje ponad 200 różnych kreacji na każdą okazję.”