fbpx

Blogowanie ma wiele zalet i przynosi mnóstwo korzyści. Dla mnie najważniejsza jest możliwość spotykania niesamowitych ludzi, podejmowanie nowych wyzwań i projektów oraz próba zmieniania bliższego i dalszego otoczenia wokół siebie:) Dodatkowo dzięki blogowaniu mam okazję znaleźć się w miejscach i sytuacjach, w których bez blogowania, nie udałby mi się być. Właściwie nawet bym o tym nie pomyślała.

I właśnie jedną z takich sytuacji, jest bycie patronem medialnym:)

Już po raz kolejny mam okazję objąć patronatem medialnym wydarzenie dla farmaceutów –

II Ogólnopolski Kongres Sieci Aptek i Aptek Indywidualnych

 

plakat

II Ogólnopolski Kongres Sieci Aptek i Aptek indywidualnych to wydarzenie skierowane do właścicieli aptek (zarówno sieciowych jak i indywidualnych), dyrektorów, kierowników, farmaceutów i kupców.

Tematem przewodnim będzie aktywne wspieranie sprzedaży, możliwości rozwoju, prawo i marketing a także zarządzanie. Dla mnie niezwykle interesujące będą warsztaty dotyczące autorytetu farmaceuty.

Ponieważ zawsze lubiłam się uczyć, dowiadywać się nowych rzeczy i poznawać nowe osoby (szczególnie z „branży”) nie tylko z przyjemnością objęłam Kongres swoim patronatem, ale dodatkowo zamierzam się na niego wybrać i spróbować dotrzeć do farmaceutów z moją misją:)

Więc jeżeli jesteś farmaceutą, chcesz dowiedzieć się czegoś konkretnego na temat apteki i perspektyw jej rozwoju a dodatkowo chcesz się ze mną spotkać – zapisz się TU.