fbpx

Uwielbiam maj!

Kojarzy mi się z zapachem konwalii, kwitnącymi jabłoniami, coraz cieplejszymi dniami i z wiosennymi burzami.

Kojarzy mi się też z kwitnącymi kasztanami i z egzaminacyjnym stresem, a co za tym idzie z zapachem książek, notatek i zeszytów oraz z ciszą biblioteki.

Kojarzy mi się jeszcze z moją alergią, truskawkami, grillem i Mazurami.

A od zeszłego roku kojarzy mi się jeszcze z jednym (a właściwie już teraz przede wszystkim) z Forum Przedsiębiorczych Mam.

To właśnie w maju 2015 zupełnie przez przypadek trafiłam na pierwszą edycję spotkania dla Mam, organizowaną przez Dziewczyny z Fundacji Be ProActive.

Jak sobie przypominam to nawet, pomimo zakupionego biletu miałam tam nie iść, ale dotarłam i zupełnie przepadłam, pochłonęła mnie ta atmosfera, grupa mam (właściwie sobie obcych) wzajemnie się wspierających, motywujących i inspirujących i ich mega moc. Nawet miejsce, które na pozór zimne i nieprzystępne zawładnęło mną i już na zawsze ulica Mińska na Pradze będzie kojarzyć mi się z Forum i z Dziewczynami.

Właściwie to, co teraz robię i co zamierzam robić, zawdzięczam temu, że wtedy tam byłam. Właśnie tam znalazłam to, co było mi wtedy potrzebne – wsparcie, pomoc, motywację i bardzo mocny i pozytywny doping. Wyszłam z Forum bogatsza w nowe znajomości, nowe plany, mnóstwo pomysłów i przede wszystkim wyszłam z wiarą w swoje możliwości i to mi zostało do dziś. Nawet, jeżeli czasem w to wątpię, mam doła lub nic mi się nie chce – wiem gdzie szukać pomocy i wsparcia. Dlatego tym bardziej cieszę się, że przede mną i przed Wami kolejne (trzecie już) Forum Przedsiębiorczych Mam, na które bardzo gorąco i z całego serca Was zapraszam.

Tematem przewodnim tej edycji Forum będą nowe technologie, a zaproszone prelegentki i program idealnie wpisują się w tą tematykę. Oprócz prawdziwych historii Mam, będzie czas na panel dyskusyjny, pyszny lunch oraz warsztaty i konsultacje. Jestem przekonana, że każda Mama znajdzie coś dla siebie, a czas spędzony na Forum będzie początkiem Waszej nowej zawodowej drogi – tak jak to było w moim przypadku.

Więcej informacji o Forum, program, bilety i opinie o poprzednich edycjach – znajdziecie Tutaj.

Śpieszcie się, bo został już tylko tydzień – III Forum Przedsiębiorczych Mam już 12 maja!

Do zobaczenia.