fbpx

Witam!

Znacie/słyszeliście/czytacie portal www.mamadu.pl?

Jeżeli tak to super….jeżeli nie to poniżej kilka słów o nim…

“Portal dla rodziców www.mamadu.pl – miejsce wymiany myśli i poglądów współczesnego rodzica.

MamaDu to społeczność. To unikalna platforma (serwis, FB, eventy, blogosfera) wymiany myśli i poglądów. Otwarta dla wszystkich rodziców, w każdym wieku. Obecnych i przyszłych. Z ich wątpliwościami, przekonaniami, pytaniami i poglądami, w ich fascynującej różnorodności. Serwis staje się ważnym uczestnikiem dyskusji o rodzicielstwie w Polsce. Jest bardzo wpływowy, angażujący, jakościowy i innowacyjny. Już podpatrują go inne media a celebryci cytują i udostępniają jego treści.

MamaDu to platforma blogowa,  bo najwięcej i najciekawiej o współczesnym rodzicielstwie pisze się właśnie w blogosferze. Tu wciąż trwa dyskusja.
MamaDu to serwis informacyjny. Rodzice są głodni wiedzy, a rodzicielstwo to wieczne samokształcenie.

Na łamach MamaDu publikują m.in Małgorzata Ohme, Jurek Owsiak, Anna Mucha, Małgorzata Terlikowska, Hanna Szczygieł, Joanna Świdecka,  Agnieszka Pomaska,  Anna Dziewit-Meller, Katarzyna Troszczyńska, Karolina Przyłuska. Grupa blogerów powiększyła się ostatnio m.in. o wieloletniego wicenaczelnego Gazety Wyborczej i współtwórcę akcji “Rodzic po ludzku” Piotra Pacewicza, znanych blogerów Annę Gidyńską i Marka Wieruszewskiego, piszącą na tematy prawne Dominikę Figułę i rysowniczkę Miriolę Dzik.

Magazyn MamaDu.pl po 4 miesiącach od otwarcia wyrasta na najpoważniejsze medium skierowane do rodziców w polskim internecie.

Statystyki:

Prawie 1 000 000 odsłon miesięcznie
Prawie 400 000 unikalnych użytkowników

Duża grupa docelowa, trafiamy do:

  • rodziców dzieci w każdym wieku, a także osób, które dzieci dopiero się spodziewają
  • wszystkich, którzy chcą wiedzieć więcej o mądrym wychowaniu, zdrowym stylu życia, pożytecznych produktach i  pomysłach ułatwiających życie rodzica”

 

Od dziś na łamach mamadu.pl piszę i ja- farmaceutaradzi – czym się chwalę:)

Znajdziecie mnie tutaj: http://farmaceutaradzi.mamadu.pl/

zapraszam:)

Opublikowano: 22 sty 2015 o 21:29