fbpx

Zawsze lubiłam się uczyć. Zresztą w takim zawodzie jak mój – inaczej nie można. Cały czas trzeba być na bieżąco, cały czas trzeba się uczyć, dokształcać i być otwartym na nowe rzeczy. Dla mnie najlepszą formą nauki jest udział w szkoleniach oraz rozmowa z osobami bardziej doświadczonymi i mądrzejszymi ode mnie. I taką okazją do nauki i do rozmowy z różnymi specjalistami i ekspertami będzie wyjątkowe wydarzenie, które ja – farmaceuta-radzi.pl objęłam patronatem medialnym.

INNOVA BEATY&PHARM

MIĘDZYNARODOWY KONGRES I TARGI FARMACEUTYCZNO-KOSMETYCZNE.

Kongres i Targi farmaceutyczno-kosmetyczne Innova Beaty&Pharm odbędą się w Warszawie w dniach 28 – 30 październik 2016, w godzinach 9:00-17:30 w Hotelu Gromada, ul. 17 stycznia 32.

Wydarzenie to skierowane jest do:

 • Prezesów Sieci Aptek
 • Koordynatorów Sieci Aptek
 • Kosmetyczek, Kosmetologów
 • Dermatologów
 • Właścicieli aptek niezależnych
 • Kierowników Aptek
 • Farmaceutów
 • Przedstawicieli Firm Farmaceutycznych i Kosmetycznych: GM, FF, Trade – Marketing Managers, Działy Marketingu RX, OTC, Działy Prawne i Compliance, Logistyki i Łańcucha Dostaw, Business Unit Managerowie, Multichannel
 • Przedstawicieli Jednostek Naukowych, Samorządowych i innych Instytucji
 • Techników farmaceutycznych
 • Kierowników działów marketingu w sieciach oraz działów sprzedaży
 • Lekarzy medycyny estetycznej
 • Osób zainteresowanych nowościami z branży
 • Prawników i Doradców podatkowych, działających w branży farmaceutycznej i kosmetycznej

W trakcie Kongresu oprócz możliwości zapoznania się z ofertą różnych wystawców (producentów leków, suplementów diety, kosmetyków, oprogramowania czy sprzętu) będzie możliwość udziału w warsztatach, sesjach i sympozjach. Zakres tematyczny tych 3 dni idealnie wpisuje się aktualne potrzeby i problemy rynku farmaceutycznego i kosmetycznego. Ponadto dobór tematów jest tak obszerny, że z pewnością każdy znajdzie coś interesującego. Dokładny zakres tematyczny podany jest na stronie organizatora – TU

Tak od siebie dodam, że osoby, które dokładnie wczytają się w ten program będą mogli odnaleźć dwa wykłady, które poprowadzę ja:) – niedługo o tym napiszę dokładniej.

Tak o tym wydarzeniu piszą Organizatorzy:

“Z dumą mamy zaszczyt zaprosić Państwa na niespotykaną dotąd formułę targową Innova, gdzie w imię wymiany doświadczeń przez 3 dni będą mogli Państwo spotkać się z najwybitniejszymi ekspertami z niemalże każdej dziedziny farmacji, kosmetologii, kosmetyki i dermatologii. Innova Beauty&Pharm to czas i miejsce który skupia wszystkich! Apteki, Producentów, Hurtownie, Organizacje Farmaceutyczne oraz grono ludzi – praktyków, legislatorów i ekspertów. W obliczu szeroko pojętej dynamiki farmacji, biotechnologii, kosmetologii i chemii w odpowiedzi pragniemy zaprosić Państwa na to wydarzenie, gdzie w obliczu ogromu merytoryki będzie stanowiło to najważniejszą datę w świecie Pharma, wybranych aspektów medycyny i Kosmetologii. Kongresowi Innova Beauty&Pharm będzie towarzyszyć wystawa, kongres Innova Lab! Konsolidując te wszystkie branże tworzymy specjalistyczne, pokazowe wydarzenie, które ma na celu stworzenie wielojedności i idealną platformę wymiany doświadczeń.

Innova Beauty&Pharm jest także doskonałym miejscem, gdzie każdy zainteresowany uczestnik może zapoznać się z produktami, dotyczącymi branży beauty.

Tematyka Targów obejmuje wszystkie aspekty, jakie tylko pojawiają się w sektorze farmacji i kosmetyce i kosmetologii,  poprzez produkcje, dystrybucje, sprzedaż marketing. Podczas tych trzech dni spotkajmy się wszyscy i wymieńmy swoimi spostrzeżeniami, wypracowanymi w dobie niezwykle trudnych realiów Rynkowych”

Dokładne informacje dotyczące kongresu można uzyskać na stronie organizatora – TU 

Udział w kongresie jest płatny – więcej informacji TU, ale dla czytelników bloga Farmaceuta-radzi.pl jest niespodzianka:)

Z poniższym (wydrukowanym biletem) wstęp na targi jest bezpłatny.

bilet