fbpx

 

Oferta:

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wykładów, warsztatów i szkoleń, które prowadzę dla rodziców, farmaceutów i innych pracowników służby zdrowia.

Zapraszam również do zapoznania się z oferta warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych z cyklu “Leki to nie cukierki”.

Prowadzę wykłady, szkolenia i warsztaty dla farmaceutów. Tematyka szkoleń obejmuje  bezpieczeństwo stosowania leków w okresie ciąży i laktacji.

Prowadzę wykłady, szkolenia i warsztaty dla rodziców. Tematyka szkoleń obejmuje głównie kwestie związane z ciążą, laktacją, bezpieczną farmakoterapią u dzieci i dorosłych.

Prowadzę warsztaty dla dzieci (w przedszkolach i szkołach), młodzieży i dorosłych w ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej “Leki to nie cukierki”.

Jeżeli podoba Ci się moja strona oraz to czym i jak się zajmuję i masz pomysł na współpracę ze mną – zapraszam do kontaktu: farmaceutaradzi@op.pl lub kontakt@farmaceuta-radzi.pl

Bardzo chętnie:

  • napiszę post na moją stronę internetową/blog
  • przygotuję artykuły  o tematyce farmaceutyczno-zdrowotnej na inne strony, portale, blogi, czasopisma, magazyny
  • poprowadzę wykład, warsztat lub spotkanie dotyczące tematyki tego bloga
  • wezmę udział w prezentacjach, szkoleniach, konferencjach dotyczących tematyki farmaceutyczno-zdrowotnej – każde takie spotkanie opiszę na stronie

Masz inne pomysły – zapraszam do kontaktu:)

11 + 6 =

Współpracuję z:

farmaceuta radzi, farmacja, farmaceuta-radzi.pl
farmaceuta radzi, pan tabletka, farmaceuta-radzi.pl
farmaceuta radzi, doctrina, farmaceuta-radzi.pl